Дослідили пріоритети українського бізнесу під час експорту-2020

0
Export Or Import Directions On A Metal Signpost

Офіс з просування експорту провів дослідження серед експортерів щодо пріоритизації зовнішньоекономічної діяльності, у якому взяли участь майже 500 компаній з кожного регіону України.

Про це пише UkraineFood.org.

У прес-службі Офісу з просування експорту зазначають, що під час дослідження детально проаналізували всі дані, враховуючи кожну відповідь.

77% опитуваних респондентів вже мають досвід у експорті. Загалом же дослідженням були охоплені компанії-представники малого та середнього бізнесу з харчового сектору, легкої промисловості, машинобудування, ІТ, меблевого сектору, сектору АПК, креативної індустрії, хімічної галузі, фармацевтичної галузі, а також зі сфери послуг та ремісництва.

“Результати дослідження демонструють потреби бізнесу і експортноорієнтованих галузей економіки”, – повідомляють у прес-службі.

Офіс з просування експорту пропонує своїм партнерам та організаціям, що займаються просуванням та розвитком експорту, використовувати ці матеріали під час планування своєї діяльності. “Адже синергія наших спільних зусиль допоможе нам досягти просто вражаючих результатів у 2020 році”,- підкреслюють в Офісі.

З матеріалами дослідження можна ознайомитися за посиланням.