Діловий семінар Austria Showcase Ukraine на тему «Сільське господарство – технології з Австрії»

0

У рамках міжнародної спеціалізованої виставки AGRO ANIMAL SHOW 2018 торговий відділ посольства Австрії в Україні організовує діловий семінар на тему «Cільське господарство – технології з Австрії». Після офіційного відкриття послом Австрії в Україні Герміною Поппелер та Германом Ортнером, керівником AdvantageAustria Kiew буде представлено фінансові передумови для ведення бізнесу, після цього слідуватимуть презентації компаній.

 

Австрійський аграрний кластер AAC (Austrian Agricultural Cluster) візьме участь фаховою панеллю щодо розведення худоби та рішень з технологій точного землеробства. ÖBSZ (Österreichischer Bundesverband für Schafe und Ziegen), Спілка виробників свинини Австрії VÖS (Verband Österreichischer Schweinbauern) та Спілка племінної худоби Австрії ZAR (Rinderzucht Austria) представлять визнані в усьому світі концепції з розведення великої рогатої худоби, овець, кіз та свиней. Компанія Pessl Instruments презентує під поширеною у світі маркою METOS точні технології для контролю за погодою, ґрунтом та урожаєм.

 

Місце та час семінару Austria Showcase:

 • Місце: Місце: Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, Київ Конференц-зал 5 /павільйон 1C

 • Початок об 11.00

 

 

Про AAC

Австрійський аграрний кластер AAC (Austrian Agricultural Cluster) є об’єднанням найважливіших австрійських виробників сільськогосподарських та харчових технологій, включаючи біоенергетику, у експортний кластер.

 

Експортний кластер був організований у 1999 році у формі спілки за підтримки органів державної влади та торгової палати Австрії. Наразі він об’єднує 20 відомих членів. Також до числа учасників АСС входить Університет ґрунтознавства у Відні (BOKU). Крім того налагоджена тісна співпраця із федеральним міністерством сталого розвитку та туризму, торговою палатою Австрії та центрами зовнішньої торгівлі, а також із представництвами Європейської комісії у Брюсселі і в країнах Східної та Південної Європи.

Австрійський аграрний кластер AAC (Austrian Agricultural Cluster) є сільськогосподарською мережею австрійських компаній, які успішно працюють на зовнішніх ринках багато років. Завдяки розгалуженню експертів зі всіх сфер аграрного та харчового сектору AAC має можливість запропонувати комплексні рішення для фермерських господарств різних розмірів.

1

Сфера компетентності AAC

Ключовими професійними навиками AAC є пропозиція інтегрованих системних рішень упродовж всього ланцюга доданої вартості у сільському господарстві.

Рішення, які пропонує AAC сягають від професійного планування до розвитку проектів, до рішень комплексних проектів «під ключ», включаючи навчання та підвищення кваліфікації.

Сфери діяльності AAC:

 • Розведення худоби

 • Будівництво тваринницьких приміщень

 • Годівля худоби

 • Ветеринарна діагностика

 • Сільськогосподарська техніка / точне землеробство

 • Переробка сільськогосподарської продукції

 • Біоенергетика

AAC зацікавлена у розвитку професійних зав’язків із сільськогосподарськими підприємствами, фермерами та переробними підприємствами у таких напрямах:

 • Розвиток проектів на шляху всього ланцюга доданої вартості з виробника молока та м’яса (високотехнологічні та переробні підприємства)

 • Концепції технологій «розумного» землеробства Smart Farming та модельні підприємства («точне землеробство & технології розумного управління стадом»)

 • Спільна організація конференцій в Україні та Австрії

 • Трансфер ноу-хау та технологій, освітні проекти та з підвищення кваліфікації

 

Контакти

Австрійський аграрний кластер AAC (Austrian Agricultural Cluster)

Контактна особа: Герман Візер, генеральний менеджер
Дрезднерштрассе 89/19
1200 Відень, Австрія
Teлeфoн : +43 / 42 72 / 22 20-0
Moбільний : +43 / 676 / 40 51 250
Веб-сторінка: www.aac.or.at
E-Mail: office@aac.or.at

Більше інформації та фотографій у високій якості Ви можете отримати за звернення на адресу office@aac.or.at

1

 

1