CORTEVA AGRISCIENCE™, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ПІДРОЗДІЛ DOWDUPONT™, ІНВЕСТУЄ 1 МЛН ДОЛАРІВ

0

CORTEVA AGRISCIENCE™, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ПІДРОЗДІЛ DOWDUPONT™, ІНВЕСТУЄ 1 МЛН ДОЛАРІВ У БУДІВНИЦТВО ДОРОГИ НА ПОЛТАВЩИНІ

Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™, та Полтавська обласна державна адміністрація повідомили про підписання меморандуму про співпрацю з метою розвитку дорожньої інфраструктури в Диканському районі, де розташований виробничий комплекс компанії.

 

Відповідно до меморандуму ТОВ «Піонер Насіння Україна» та ТОВ «Стасі Насіння» погодилися надати допомогу місцевій спільноті с.Стасі та направити інвестиції в будівництво нової дороги загального користування, яка змінить рух вантажівок до/від насіннєвого заводу без впливу на сільську місцевість.

 

Інвестор готовий виділити близько 1 мільйона доларів США протягом 2018 року для реалізації проекту. Полтавська обласна державна адміністрація буде відповідати за будівництво нової дороги та її подальше обслуговування.

 

«Ці інвестиції відображають нашу прихильність бути хорошим корпоративним громадянином для середовища, де ми працюємо, та робити свій внесок в добробут громади», – запевнив Пітер Шипош, Директор з інтегрованих операцій напрямку насіння у Європі, Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™. За його словами робота над цим проектом триває з 2012 року і компанія зіткнулася з багатьма ускладненнями на цьому шляху, що спричиняли затримки реалізації проекту.

 

Виробничий комплекс ТОВ «Стасі Насіння» працює з 2013 року. Компанія DuPont Pioneer, попередник DowDuPont, інвестувала у будівництво понад 56 мільйонів доларів США. Завод виробляє високоякісне насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer® для українських сільгоспвиробників. На підприємстві працюють біля 60 штатних співробітників та більше 200 підрядних та сезонних працівників. Воно має статус великого платника податків у регіоні. Компанія активно підтримує місцеву громаду програмами корпоративної соціальної відповідальності та вже інвестувала понад 2 мільйонів гривень у розвиток села, спрямовуючи кошти на поліпшення медицини, освіти та соціального життя мешканців с.Стасі.

 

ТОВ «Піонер Насіння Україна» – це комерційний офіс компанії, розташований в Києві, що забезпечує продаж насіння бренду Pioneer та функціональну підтримку. Тут працюють майже 140 співробітників, в тому числі 70 агрономів по всій території України, які надають сільгоспвиробникам висококласні консультації.

 

Обидва підприємства є частиною Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™.

 

Про Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™

Corteva Agriscience™ – це сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™ (NYSE: DWDP), що має стати незалежною компанією, акції якої будуть котируватися на біржі, коли попередньо оголошений процес роз’єднання завершиться до червня 2019 року. Підрозділ поєднує в собі сильні сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences. Corteva Agriscience™ пропонує виробникам в усьому світі найповніший портфель у галузі, в тому числі деякі з найвідоміших брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Encirca®, нещодавно представлений Brevant™ Seeds, а також удостоєні нагород продукти захисту рослин, одночасно представляючи ринку нові продукти надійного портфоліо. Більше інформації можна знайти на сайті www.corteva.com.

Слідкуйте за Corteva Agriscience™ на FacebookInstagram, LinkedIn, Twitter и YouTube.  

 

Матеріали надано прес-службою компанії

Фото: Укравтодор