Ініціатива з надання фінансової підтримки для розробки інноваційних підходів та технологій в аграрній галузі
Монгайм, 21 вересня 2020 р – Сьогодні компанія “Байєр” оголосила про початок прийому заявок на участь у програмі Grants4Ag. Цю програму було започатковано в 2015 році. В 2020 році програму розширили. Тепер дослідники в сільськогосподарській галузі можуть отримати не тільки кошти а й наукову підтримку для розробки своїх ідей та пошуку інноваційних рішень. Кінцевий термін подання заявки – 31 жовтня 2020 р.
“Завдяки успіху попередніх програм Grants4 нам вдалося отримати найкращі пропозиції у потрібних нам сегментах ринку, зокрема, в сегменті генетично модифікованої продукції та біологічних препаратів, – зазначив Філ Тейлор, бізнес-партнер Crop Science з “Відкритих інновацій” (Open Innovation Business Partner), – Оновлена програма Grants4Ag стала масштабнішою, і це дозволить охопити ще більше потенційних учасників, а отже, отримати різноманітні інноваційні рішення”.
Подібно до попередніх програм Grants4, ця програма також не передбачає формальних вимог щодо надання звітності, а інтелектуальні права зберігається за учасниками. Пан Тейлор розповів, що компанія вважає гранти початковою інвестицією, що потенційно може перетворитися на більш масштабну й тривалу співпрацю з “Байєр”.
Всі отримувачі грантів (їх сума, як правило, становить від 5000 до 15000 євро кожний) матимуть також можливість працювати разом із науковими співробітниками “Байєр”, які виступатимуть менторами та надаватимуть коментарі стосовно проекту. Переможці програм попередніх років вважають, що саме така спільна робота вирізняє програму Grants4 з-поміж традиційних грантових програм.
“Щоб взяти участь у програмі Grants4 можна досить легко подати заявку, це дозволить нам протестувати технології та визначити можливість їх технічної реалізації. Результати такого тестування можуть об’єднати поточні та майбутні проекти”, – розповів Хенк В. Басс, професор біологічних наук з Університету штату Флорида, який отримав грант у 2019 році на вивчення реакції кукурудзи на поливання затопленням.
Минулого року на участь у програмі було отримано заявки з 17 країн світу. Загальна кількість переможців, які отримали гранти – 21.
Для розгляду заявок “Байєр” співпрацюватиме з платформою Halo. Програма допомагатиме компаніям спілкуватися з науковцями за допомогою інтуїтивно зрозумілого, послідовного інтерфейсу.
“Ми створили Halo, щоб допомогти компаніям знаходити науковців та співпрацювати з ними заради вирішення нагальних сьогоднішніх задач, випереджаючи на крок майбутнє, – зазначив Кевін Леланд, генеральний директор та засновник платформи Halo, – “Байєр” вже давно є лідером відкритих інновацій, і ми щасливі, що саме наша компанія дає можливість багатьом науковцям та стартапам реалізувати свій потенціал та знання в галузі”.
Повна інформація щодо пошуку стратапів для участі в програмі, процесу та правил подання заявок, можна знайти на сторінці halo.science/company/bayer-crop-science.
Про компанію «Байєр»
«Байєр» – це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров’я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку та є соціально та етично відповідальною компанією.
«Байєр» в Україні є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) із штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина). В Україні компанія розпочала роботу з 1992 року. Близько 700 професійних співробітників працюють для того, щоб представити інноваційні продукти та знання про них для українських споживачів. «Байєр» в Україні представлений такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів та аграрний підрозділ.
Контакти:
Тетяна Мозгова
Email: tetiana.mozgova@bayer.com
Більше читайте www.bayer.com.