Як трактор Challenger MT 685C виглядає після ремонту в сервісній мережі АМАКО

0

Зібралися списувати свою техніку «з рахунків»? Радимо Вам не поспішати. Ось тільки погляньте, як сервісним інженерам компанії АМАКО вдалося відновити трактор Challenger MT 685C, який відмінно справлявся із своїми обов’язками на полях Херсонщини ще з 2011 року і за цей час встиг напрацювати більше 10-ти тисяч мотогодин!

Фахівці компанії АМАКО вміють не лише забезпечувати українські підприємства провідною імпортною сільськогосподарською технікою, але й вправно здійснювати будь-які роботи, пов’язані з її технічним обслуговуванням та ремонтом. Як приклад, колісний трактор Challenger MT 685C з максимальною потужністю 370 к.с. виглядає практично новим не лише ззовні, але й технічно, незважаючи на його 10 000 напрацьованих мотогодин. Двигун, трансмісія, мости, паливна і гідравлічна системи, турбіни – і це далеко не повний список компонентів трактора, до яких доклали немало зусиль наші сервісні інженери.

12

Багаторічний досвід наших спеціалістів, власний, постійно оновлюваний склад запасних частин від провідних постачальників до будь-якої сільгосптехніки та налагоджені логістичні процеси в середині компанії дають змогу проводити ремонтні роботи на високому рівні і в найкоротші строки. До речі, в АМАКО діє спеціальна програма на сервісне обслуговування і ремонт сільгосптехніки, якій більше 10-ти років або кількість відпрацьованих мотогодин перевищує 10 000 – «ТЕХНІКА 10+. ПЕРЕЗАНТАВЖЕННЯ». Згідно умов даної програми Ви суттєво економите на проведені ремонтних робіт та отримуєте знижки на запасні частини. Наші фахівці також нададуть рекомендації стосовно введення в експлуатацію даної техніки після ремонту та як правильно і безпечно її використовувати в сезон польових робіт, щоб  Ваша машина служила Вам максимально довго.

АМАКО

Довірте свою техніку професіоналам і сміливо продовжуйте її експлуатувати ще не один десяток років!