Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про завершення навчального курсу програми «TalentA-2022. Антикрихкість», яка допомагає учасницям, задіяним в сільськогосподарському виробництві, впоратись із наслідками трагічних подій, що відбуваються на території України, відновити та забезпечити життєздатність бізнесу, адаптуватись до нових реалій, управляти кризою і таким чином знизити ризики для продовольчої безпеки в громадах.
Про це повідомляє прес-служба холдингу.
«TalentA-2022. Антикрихкість» стала продовженням програми, яку Corteva реалізувала в Україні в 2020 та 2021 роках, та в умовах війни є одним з соціальних проєктів, що підтримуються компанією заради допомоги постраждалим українцям та відновлення фермерства з метою наближення Перемоги України. Програма TalentA третій рік поспіль впроваджується за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Учасниці TalentA-2022 прослухали 19 лекцій від відомих експертів викладацької та бізнес-спільноти, а також фахівців Corteva Agriscience, які володіють передовими знаннями, накопиченими лідером сільського господарства за довгу історію роботи в понад 140 країнах світу. Лекції були присвячені особливостям ведення агробізнесу в умовах війни, антикризовим практикам, практикам формування команди, новітнім аграрним технологіям, а також методам підтримки та збереження психологічної стабільності стану та адаптації до нової реальності.
Дипломи про закінчення навчального курсу TalentA-2022 отримати 36 фермерок, які мають можливість взяти участь в грантовій частині програми у відповідності до умов і позмагатися за гранти від компанії Corteva Agriscience на підтримку життєздатності власного бізнесу та соціальної допомоги громадам в подоланні наслідків війни. Сукупний грантовий фонд цього року становить понад 2,5 мільйони гривень і буде розподілений між переможницями за рішенням членів експертної ради. Оголошення переможниць відбудеться 20 жовтня з нагоди Всесвітнього дня сільських жінок.
«Жахлива війна змінює масштаб ролі фермерок та їхні пріоритети, і з метою подолання наслідків трагічних подій сільські жінки потребують нових знань та навичок, які допоможуть їм вистояти, швидко приймати рішення та долати перешкоди. Жінки-фермерки зараз забезпечують не лише продовольчу безпеку своїх громад, але і відіграють надзвичайно важливу соціальну роль щодо допомоги постраждалим. Компанія Corteva заохочує ініціативи, які наближають Перемогу України, і підтримує тих, хто сприяє відновленню країни», – говорить Анна Бабіч, координаторка програми TalentA в Україні, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience у Центральній та Східній Європі.
Учасниці з великою вдячністю оцінили рішення Corteva проводити програму «TalentA-2022. Антикрихкість». «Я безмежно вдячна програмі «TalentA 2022. Антикрихкість» за знання та клопітке ставлення до кожної з нас, за можливості, які отримують жінки. Організатори програми ґрунтовно опрацювали запити учасниць програми й зробили її такою, що відповідає потребам кожної з нас. Побувавши на всіх лекціях, я можу сказити що кожнісіньке заняття було для мене корисним», – коменту Христина Закревська, фермерка з Івано-Франківської області.
«Участь у програмі ТаlentA-2022 – це насамперед доступ до нових і перевірених на практиці знань, це знайомства з унікальними українськими виробниками крафтової продукції. Впевнена, що час, витрачений на навчання – це прекрасна інвестиція для нашої сімейної фермерської діяльності», – впевнена волинянка Марія Маник.
«Команда ТаlentA-2022 та учасниці програми-фермерки, з більшістю яких ми вже знайомі в житті, працює як єдиний організм. Те, що в навчанні і конкурсі беруть участь фіналістки попередніх років, створює бажання здорового змагання, рівних з рівними, бо всі гідні перемоги! І головне: підтримка компанією Corteva Agriscience фермерок під час війни – це безцінний вклад в наше майбутнє. Вірю в перемогу, ЗСУ і українських фермерок», – говорить Катерина Тарасенко з Львівщини.
Ознайомитися з перебігом програми TalentA-2022 можна за посиланням та у соціальних мережах.