Мережа селекційно-дослідних станцій ДСВ складається з 9 станцій по всій території Європи, включаючи станцію в Черкасах. Мета діяльності станцій – створення сортів та гібридів, з урахуванням місцевих ґрунтово-кліматичних умов.
Для проведення фундаментальної адаптивної селекції та сортовипробувань, виведення сортів та гібридів, максимально пристосованих до умов регіону, де вони будуть висіватись, в Європі розміщено досліди ДСВ у більше ніж 90 регіонах. Починаючи з 2011 року ДСВ закладає власні сортовипробування на території України. В 2017 році було відкрито селекційно-дослідну станцію ДСВ, що знаходиться в с. Дубіївка, поблизу міста Черкаси. Сума інвестиції в техніко-матеріальне забезпечення та R&D станції, починаючи з 2011, склала понад 2 млн. євро. Це інвестиції в науку та селекцію, заради інновацій та майбутнього українських фермерів.
На сьогоднішній день дослідно-селекційна діяльність в Україні це:
- близько 30 тисяч дрібно-ділянкових дослідних ділянок по території
України;
- понад 20 тисяч селекційно-дослідних ділянок в Черкаській області;
- понад 7 тисяч селекційно-дослідних ділянок в Херсонській області;
- спільні партнерські сортовипробування в регіонах України (Вінницька, Тернопільська, Дніпропетровська, Харківська та інші області).
Основною метою селекції ДСВ є не лише створення сортів та гібридів, а відбір найкращого насіння, що максимально адаптоване для виробництва в Україні.
_____________
ТОВ «ДСВ-Україна» є дочірньою структурою Deutsche Saatveredelung AG (DSV), що базується у м. Ліппштадт, Німеччина. Історія DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Компанія представлена своїми дочірніми та партнерськими структурами на всіх основних європейських і трансатлантичних ринках насіння.