Виробництво яєць в Україні зменшилося на 24%

0

Промислові підприємства України за 9 місяців 2021 роки виробили 6,8 млрд штук курячих яєць, що на 24% менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляють в асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Зазначається, що таке значне скорочення обсягів виробництва в першу чергу пов’язано зі значним зростанням цін на зернові культури, а відповідно і на комбікорми, які складають основну частину собівартості виробництва. У результаті частина виробників яєць або скоротили власне виробництво, або взагалі припинили його.

«Ціна на яйця, як і на будь-який інший продукт, формується за рахунок співвідношення попиту та пропозиції, а неможливість реалізувати продукцію за ціною, що перевищує витрати, і призводить до скорочення обсягів виробництва. Це ми і спостерігали протягом цього року, — ціни відчутно відреагували на таке скорочення виробництва, і в вересні 2021 року ціни на яйця зросли на 66% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року», — коментує аналіткиня УКАБ Світлана Литвин.

За її словами, збільшення податкового навантаження, яке передбачається за умови прийняття законопроекту №5600, призведе до ще більшого скорочення обсягів виробництва яєць курячих українськими промисловими виробникам та можливого подальшого зростання цін.