Зернова політика України базується на принципах стабільності й передбачуваності – Тарас Качка

0

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качки відкрив Міжнародну конференцію «BLACK SEA GRAIN-2021», яка сьогодні відбувається в Києві.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

«Маркетинговий рік, що минає, наново підняв важливі питання у світлі сільського господарства, зробивши їх дійсно актуальними для кожного з нас. Це й питання продовольчої безпеки, і зміни клімату, і побудови стабільних продовольчих систем. Цього року термін «продовольчі системи» є номер один в системі міжнародної бюрократії. У вересні цього року відбудеться Саміт ООН з продовольчих систем, що є гарною нагодою переосмислити і наново вписати Чорноморський регіон в глобальні продовольчі системи», – зазначив Тарас Качка.

Він наголосив, що Україна має досить системно підходити до формування зернової політики, яка має базуватися на стабільності й передбачуваності ринків. Важливою є роль кожного учасника цього процесу – від фермерів, які мають планувати свій розвиток на десятки років вперед, до Уряду, який вже навчився зберігати спокій та не приймати поспішних рішень.

«Зернова індустрія в Україні є запорукою злагодженого розвитку національної економіки. Наразі в нас починається цикл підсумкових конференцій маркетингового року. Це справді глобальний і стратегічний діалог між державою і бізнесом, який допомагає знаходити баланс в питаннях розвитку зернового ринку», – підкреслив заступник Міністра.