Громади Чернігівщини отримали 12 будівель для створення закладів охорони здоров’я

0

Уряд передав 12 майнових комплексів, що перебували у сфері управління Чернігівської ОДА, у власність територіальних громад  Чернігівської області. Відповідне рішення було ухвалено на виїзному засіданні Кабінету Міністрів України у м. Чернігів.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

“Ці будівлі були збудовані в межах реформи сільської медицини як амбулаторії та  розміщені переважно в найбільших населених пунктах територіальних громад. Передача цього майна у власність територіальних громад дозволить створити сучасні заклади охорони здоров’я і надавати своєчасні та кваліфіковані медичні послуги населенню”, – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Орім медичних закладів в Чернігівській області також буде створено дитячий оздоровчий табір. Нерухоме майно колишнього дитячого санаторію у смт Сосниця Чернігівської області рішенням суду повернуто в державну власність. Тепер це майно передано у власність Сосницької селищної територіальної громади для створення дитячого табору для оздоровлення та відпочинку дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких брали участь в АТО/ООС.

“Розвиток сучасної інфраструктури територіальних громад, що сприятиме підвищенню якості життя українців – є одним з ключових завдань Уряду”, – додав Петрашко