НОВА СЕРІЯ КУРСУ «ПРО МІКРОБИ ПРОСТО» ВІД БТУ-ЦЕНТР УЖЕ НА YOUTUBE

0

НОВА СЕРІЯ КУРСУ «ПРО МІКРОБИ ПРОСТО» ВІД БТУ-ЦЕНТР УЖЕ НА YOUTUBE

Компанія БТУ-ЦЕНТР продовжує ділитися цікавинками мікробіології та випустила вже одинадцяту серію курсу «Про мікроби просто!» – навчального курсу для агрономів з корисною інформації щодо місця мікробних організмів у екосистемах.

У новій серії наш старший мікробіолог Володимир Круть розповідає про біологічні інсектициди, а саме: як працюють мікробні інсектициди, яких шкідників можна позбутись за допомогою біоінсектицидів та як вони впливають на корисних комах, які мікроорганізми найефективніші у боротьбі зі шкідниками.

Відповіді шукайте у ролику за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=z1x1gURuHL0

Науковці БТУ-ЦЕНТР планують і далі випускати відеоролики, у яких доступною мовою будуть розповідати про складність та багатогранність мікробіологічних процесів, які відбуваються з рослиною. Викладає курс старший мікробіолог Інституту прикладної біотехнології групи компанії БТУ-ЦЕНТР Володимир Круть. «Мікробіологія — дуже складна та цікава наука, а її значення в сільському господарстві взагалі важко переоцінити. Родючість ґрунтів, живлення й захист рослин залежать напряму від діяльності ґрунтових мікроорганізмів,» – розповідає пан Володимир.

Попередні випуски ви можете знайти тут:

Біоінсектициди БТУ-ЦЕНТР: https://btu-center.com/promisloviy-se