Мінекономіки підписало Меморандум про співробітництво з “Українською асоціацією бізнесу і торгівлі”

0

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Громадська спілка “Українська асоціація бізнесу і торгівлі” підписали Меморандум про співробітництво.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначається, меморандум закладає підґрунтя активної взаємодії із бізнес-спільнотою з метою підтримки українських компаній на європейському ринку та сприяння зростанню експорту до держав-членів ЄС.

“Співпраця з Українською асоціацією бізнесу і торгівлі стане ще одним ефективним інструментом для просування інтересів українських експортерів на ринку ЄС. Наша спільна мета – поглиблення двосторонніх відносин між Україною та ЄС, напрацювання нових можливостей для наших компаній в рамках оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС”, – прокоментував Міністр Ігор Петрашко.

У свою чергу  Голова “Української асоціації бізнесу і торгівлі” Дмитро Лось подякував Мінекономіки за готовність до діалогу та висловив сподівання на активну співпрацю для розвитку торговельних відносин та просування українського експорту в ЄС.