Товарообіг між Україною та Узбекистаном збільшився на 30%

0

Попри карантинні обмеження, викликані пандемією COVID-19, товарообіг між Україною та Узбекистаном торік збільшився на 30%.

Про це йшла мова під час зустрічі Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим, пише agropolit.com.

Двостороння співпраця між країнами здійснюється за багатьма товарними позиціями: цукор, плодоовочева продукція, горіхи, борошно, велика рогата худоба тощо. Саме Узбекистан став першою країною, куди Україна стала завозити нетелів.

«Узбекистан є важливим торговельним партнером України, з яким ми перебуваємо в постійному діалозі, – зазначила Владислава Магалецька. — Сьогодні ми обговорили поглиблення співпраці та визначили напрями нашої подальшої взаємодії».

Також під час зустрічі було обговорено необхідність застосування міжнародних стандартів у рамках міжнародної торгівлі, а також підписання Угоди в сфері карантину рослин. Крім того, сторони домовились започаткувати обмін досвідом між спеціалізованими ветеринарними ВНЗ  для навчання фахівців.