Дату Grain Storage Forum “ELEVATOR” оновлено

0

У зв’язку з введенням обмеження на проведення масових заходів в м.Києві  дату проведення Grain Storage Forum 2021 перенесено на 25 травня поточного року.

25 травня 2021 року в Києві відбудеться Grain Storage Forum “ELEVATOR” -найбільший аграрний Форум в Україні галузей зберігання, переробки, трейдингу та логістики зернових.

Головна мета Форуму долучити до обговорення сьогоденних проблем та можливостей сталого розвитку галузі зберігання , переробки продукції рослинництва, представників влади, бізнесу, науки та посприяти впровадженню сучасних інновацій у галузь.

Форум включатиме виставку ефективних рішень та зона бізнес-спілкування “Grain Storage Expo”, 4 конференції – “Зберігання зерна 2021”, “Трейдинг та логістика 2021”, “Глибока Переробка зернових – Ринки збуту 2021-23”, “Податки, облік, право підприємств зберігання та переробки зерна”, “Комбікормовий Форум”, семінари-презентації від постачальників товарів та послуг для галузі зберігання та переробки, круглі столи з лідерами думок та експертами з інновацій, а також урочисту церемонію нагорождення переможців конкурсів “Елеватор року 2020”,

Очікується, що подія збере близько 1000 учасників та 100 спікерів.

Форум працюватиме з 8:00 до 19:00 години.

Захід відбудеться з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм та рекомендацій.

Усі учасники події будуть забезпечені засобами індивідуальної безпеки. У рамках події застосовуватимуться профілактичні заходи.

Місце проведення: EVENT HALL OBOLON (GOLF CENTER).

З питань участі, партнерських та спонсорських програм, організації доповіді та розміщення стендів на Grain Storage Expo звертайтеся до Інформаційно-аналітичної Групи компаній “ПроАгро Груп”:

тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03.

e-mail: elevator.grainforum@ukr.net, proagro-inform@ukr.net
сторінка події: https://proagro.com.ua/events/date/2021/elevator2021
сайт події: https://grain-elevator-forum.com/

Задля уникнення непорозумінь, зверніть увагу, що участь у події можлива лише за умови попередньої реєстрації та оплати реєстраційного внеску!