Україна має орієнтуватися на експорт продукції глибокої переробки – Романішин

0

Україні необхідно змінити орієнтир з експорту сировини на експорт продукції глибокої переробки з високотехнологічними компонентами.

Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Олександр Романішин, пише АПК-Інформ.

«Важливим інструментом підтримки та фінансування підприємств для розвитку зазначеного напрямку є запуск і робота Експортно-кредитного агентства України, статутний капітал якого збільшений до 2 млрд грн. А це підтримка експорту в цілому й забезпечення потреби експортерів у страхуванні більшого переліку товарних груп», – зазначив заступник міністра.

Він додав, що сьогодні в Україні, попри пандемію й економічні виклики, існує великий попит на стартапи. Тому з ініціативи уряду було створено Український фонд стартапів, який запустили для підтримки інноваційних проектів та допомоги талановитим українським підприємцям у створенні успішних глобальних компаній.

«Україна зацікавлена ​​в розвитку технологічних компаній, які хочуть виходити на зовнішні ринки. Український фонд стартапів допомагає молодим динамічним компаніям робити перші пілотні проекти, у тому числі у співпраці з банками», – підкреслив Олександр Романішин.