Скільки підтримки отримав бізнес на час карантину?

0

За програмою “Допомога ФОПам і працівникам – 8000 грн” звернулося понад 480 тисяч людей. До нового року виплачено 3,6 млрд грн. Тобто близько 455 тисяч людей отримали допомогу ще до нового року.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

“Близько 25 тисяч людей подались в останні дні старого року, тому враховуючи, що почався новий бюджетний рік, вони отримають по 8 тисяч гривень у цьому році протягом короткого періоду часу”, – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Також він додав, що за наступною програмою – “Допомога роботодавцям – до 8000 грн” – роботодавці ще до нового року отримали 650 млн грн для близько 170 тис. своїх працівників. Ще понад 200 млн грн до нового року отримали підприємці по компенсації ЄСВ.

“Додатково до цих програм у нас діють обмеження по перевіркам, мораторій на перевірки. Зрозуміло, мораторій на перевірки не діє на сфери, які стосуються безпечності харчових продуктів чи на небезпечні виробництва”, – прокоментував Міністр.

Крім цього, на період карантину послаблено податкове навантаження на бізнес, вдосконалено програму “5-7-9”, впроваджено новий інструмент портфельних гарантій, реалізується цілий комплекс заходів щодо боротьби з безробіттям.