Кількість поданих заявок на “карантинні” програми підтримки бізнесу сягнула 252 тисяч

0

Станом на 18 грудня (17:00) на допомогу у 8 тисяч, яка реалізується через “Дію”, подано 252 тисячі заявок. На допомогу роботодавцям до 8 тисяч, яка реалізується через центри зайнятості, роботодавцями подано 3 763 пакетів документів, для надання допомоги 73 626 працівникам. Прогнозована сума допомоги за останньою, згідно з розрахунками роботодавців, складає понад 327 млн грн. 

Такі цифри озвучив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

“Цифри за 5 днів від старту програм свідчать, що є величезний попит. Подача документів була максимально спрощена, а сума компенсацій є абсолютно достойною, якщо враховувати 2-тижневий карантин і рівень мінімальної заробітної плати”, – зазначив Ігор Петрашко.

Міністр наголосив, що заявки на всі програми можна подавати в електронній формі, тому на вихідних їх прийом продовжується.

“Так, наприклад, за допомогою для своїх працівників вже подали заявки такі підприємства, як “Укрзалізниця”, “ТУРБОАТОМ” (Харків), обласні відділення “Укравтодор”, авіаційна компанія “Роза вітрів” (Київ), кондитерська фабрика “Харків’янка”, “Слов’янський завод високовольтних ізоляторів” (Донецька область)”, – додав він.

Нагадаємо, програми допомоги працівникам та ФОПам у 8000 грн продовжена до 31 грудня. Програми для роботодавців (“до 8000” і “компенсація ЄСВ”) – до 21 грудня