Кооперативи можуть почати співпрацю з Ашаном

0

Торговельна мережа «Ашан Україна» розглядає можливість співпраці з сільськогосподарськими кооперативами. Для цього виробникам, які об’єднані в кооператив, насамперед потрібно визначитись із продуктом, який вони хочуть постачати на полиці супермаркету.

Про це розповіла керівниця напрямку фермерських товарів торговельної мережі «Ашан Україна» Вікторія Шило, пише agroportal.ua.

«У нас ще не було досвіду співпраці з кооперативами, адже жодне зі створених об’єднань не виходило на нас із готовою продукцією та налагодженою системою поставки. Але є схожі приклади. Зокрема, у Львові є організація, яка централізує поставки продуктів від сільгоспвиробників, допомагає з документацією та логістикою», — зазначила пані Вікторія.

За її словами, якщо продукт буде локальним і територіально кооператив знаходиться недалеко від мережі «Ашан Україна», є сенс починати виробництво.

«Потрібно розробити певну рецептуру, почати виготовляти товар і вже з ним виходити в мережі. Кооперативу однозначно потрібно розпочинати цей шлях з продукту», — переконана керівниця.