На минулому тижні ще 5 об’єктів ДП “Укрспирт” перейшли в приватну власність

0

На минулому тижні було приватизовано ще 5 об’єктів спиртової галузі, загальна вартість продажу яких склала 301 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

30 листопада відбувся аукціон з продажу Лужанського місця провадження діяльності та зберігання спирту (МПД) з переліку об’єктів ДП “Укспирт”. В аукціоні на конкурентних торгах змагалися троє учасників, які підвищили ціну у 2,4 раза від стартових 8,6 млн грн до 21 млн грн.

У той же день нового власника знайшли для майна Хоростківського МПД. За об’єкт приватизації на торгах змагалися 4 компанії, а стартова ціна зросла на 75% – з 31,4 млн грн до 55 млн грн.

2 грудня на аукціоні ДП Прозорро.Продажі було приватизовано майно Залозецького МПД. За право власності на торгах змагалися 6 компаній, а стартова ціна зросла у 2,5 рази – з 32 млн грн до 80 млн грн.

На наступний день відбулися торги з приватизації Довжоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту. За об’єкт приватизації на аукціоні змагалися 2 компанії, стартова ціна зросла з 29,3 млн грн до 61 млн грн.

Також 4 грудня завершився онлайн аукціон з приватизації Мартинівського місця провадження діяльності та зберігання спирту з переліку об’єктів ДП «Укрспирт» з переможною ставкою в розмірі понад з 84 млн грн. В аукціоні за право власності на цей об’єкт спиртової галузі змагалися 5 учасників, ціна зросла у 2,7 раза від стартової.

У цілому з 15 жовтня 2020 року, від старту приватизації спиртової галузі, було продано 13 МПД загальною вартістю понад  748 млн грн. Після підписання договорів кошти надійдуть до держбюджету.