Мікробіологічна обробка насіння кукурудзи може покращити урожайність на 10%

0

Indigo Agriculture та Agroprosperis опублікували значні покращення в показниках урожайності кукурудзи в результаті їхнього пробного партнерства з використанням Indigo 30 на кукурудзі у 2020 році.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що середні врожаї покращились на 425 кг (майже 5%) з гектара й досягли рівня +840 кг з гектара (понад 7,5%). Випробування проводились у п’яти локаціях та в двох кліматичних зонах: у Сумах (вологий континентальний клімат) та Харкові (помірний степовий клімат) протягом сезону вирощування кукурудзи у 2020 році. Покращення врожаю було досягнуто за рахунок збільшення маси, довжини та щільності коріння, що сприяло поліпшенню споживання води культурою. Як наслідок, у рослин, оброблених Indigo 30, спостерігалося значне збільшення кількості зерен.

Ці результати також узгоджуються з випробуваннями, проведеними під час сезону кукурудзи 2019 року Департаментом екології України та Staphyt – організацією, що займається аграрно-науковими дослідженнями за контрактами. У цих випробуваннях середнє поліпшення показників врожайності становило від +253 кг (4,4%) до понад +940 кг (11%) з гектара.

Останні результати випробувань виявили для українських виробників кукурудзи очевидну можливість підвищити у 2021 році свою прибутковість на 10% завдяки рентабельності інвестицій 4:1 з Indigo 30.