Між Україною та Іспанією укладено Меморандум про взаєморозуміння в аграрній сфері

0

Україна підписала Меморандум про взаєморозуміння між Мінекономіки та Міністерством сільського та рибного господарства і продовольства Королівства Іспанія в галузі сільського господарства та харчової промисловості.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

«Іспанія як держава – член Європейського Союзу є важливим торговельно-економічним партнером України. Подальшому розвитку взаємовигідного партнерства, зокрема в аграрній сфері, сприятиме укладення Меморандуму про взаєморозуміння. Цей документ відкриває можливості для регулярного обміну досвідом та кращими практиками задля розвитку сільськогосподарської галузі обох країн, а також посилення взаємодії у сфері торгівлі агропродовольчою продукцією», – зазначив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства УкраїниТарас Качка.

У рамках Меморандуму сторони активізують співпрацю у таких сферах як:

  • санітарні та фітосанітарні заходи (СФЗ);
  • насінництво;
  • розвиток системи аграрного страхування;
  • відновлення сільськогосподарських угідь;
  • впровадження інформаційних технологій у землеробстві.

Крім цього, реалізація Меморандуму сприятиме розширенню двосторонньої торгівлі агропродовольчою продукцією та системній взаємодії у сфері сільського господарства та харчової промисловості.

Меморандум набирає чинності з дня його підписання (10 вересня) на трирічний період з автоматичним продовженням на 3 роки.