Білорусь тимчасово заборонила імпорт свинини з України

0

22 липня Білорусь ввела тимчасові обмеження на ввезення на територію республіки живих свиней, сперми кнурів, свинини і продуктів її переробки із 8 областей України.

Про пише Agravery.com.

Як повідомив Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду, за інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин на території Вінницької, Волинської, Запорізької, Херсонської, Рівненської, Сумської, Тернопільської та Чернігівської областей України зареєстровані випадки захворювання сприйнятливих видів тварин африканською чумою свиней.

«У зв’язку з цим з 22 липня вводяться тимчасові обмеження на ввезення на територію Білорусі з цих областей України живих свиней, сперми кнурів, свинини і продуктів її переробки, шкіряної, рогокопитної і кишкової сировини, щетини, м’яса від диких кабанів, мисливських трофеїв, отриманих від сприйнятливих видів тварин», — зазначено в рішенні установи.

Також обмеження введені щодо кормів і кормових добавок для тварин рослинного й тваринного походження, у тому числі з птиці й риби.

«Дія всіх раніше виданих дозволів на ввезення даної продукції призупинена», — підкреслили в департаменті.