КНР дозволила чотирьом українським виробникам експортувати ріпаковий шрот на китайський ринок

0

Китай ухвалив перелік українських потужностей-виробників ріпакового шроту для експорту на свій ринок. Наразі до зазначеного переліку внесені чотири потужності з виробництва ріпакового шроту.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

“Це рішення стало результатом плідної співпраці обох сторін, у тому числі інспекційної місії Компетентного органу КНР, яка перебувала в Україні у вересні 2019 року з метою оцінки системи державного контролю за виробництвом ріпакового шроту. Крім того, 27 листопада 2019 року був підписаний Протокол ветеринарно-санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту шроту ріпакового з України до Китайської Народної Республіки між Держпродспоживслужбою та Головним митним управлінням КНР. Підписання протоколу свідчило про офіційне відкриття китайського ринку для українського ріпакового шроту” – йдеться в повідомленні.

Як зазначають у Держпродспоживслужбі, розширення ринків збуту та створення потужного експортного потенціалу є одним з найголовніших аспектів зовнішньоекономічної діяльності України, зокрема на виконання Експортної стратегії України.

Підприємствам, які мають намір експортувати ріпаковий шрот до КНР, необхідно ознайомитися з вимогами цієї країни до експорту зазначеного продукту – http://www.consumer.gov.ua/ContentPages/Vimogi_Krain_Svitu/97/