Перщий кредит під 0% у рамках програми “Доступні кредити 5-7-9%”

0

У рамках оновленої програми “Доступні кредити 5-7-9%” АТ КБ “ПРИВАТБАНК” рефінансував підприємцю кредит на суму 1,1 мільйона гривень під 0% до кінця березня 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Зазнаається, що банки-партнери продовжують прийом заявок на нові інструменти програми, які були введені Урядом під час дії карантинних заходів з протидії пандемії COVID-19 (рефінансування, обігові, інвестиційні кредити виробникам медичного обладнання). Зокрема, за тиждень попит на позики під такі умови склав майже 390 млн гривень.

“Банки-партнери програми державної підтримки вже опрацьовують заявки від підприємців відповідно до наших антикризових ініціатив. Бізнес отримуватиме нульові позики, збереже свій бізнес та робочі місця українців, а держава сплатить відсотки за цими позиками”, – сказав Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

У цілому за перший тиждень літа банки-партнери Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» видали 51 новий кредит на загальну суму в 32,6 млн гривень. А загалом уже видано 605 кредитів на суму в 381,05  мільйона гривень.

Крім того, на минулому тижні Фонд підписав угоди про партнерство з двома новими банками – ОТП Банком та Міжнародним Інвестиційним Банком.

Також готуються для затвердження Радою Фонду заявки про участь в програмі «Доступні кредити 5-7-9%» від Креді Агріколь Банк та Агропросперіс Банк.