АЧС – серйозна загроза і найлютіший ворог свинарства, яка здатна знищити свинарство як вид промислової діяльності. Надійна програма вакцинації зменшить цю загрозу.
«Поточна турбулентність епізоотичної ситуації з африканської чуми свиней (АЧС) наростала ще з 2012 року, досягла піку в період 2014-2019 років. І станом на кінець 2023 року-початок 2024 відбувається нове загострення зі спалахами АЧС в Україні», – говорить Бузун Андрій Ігорович, викладач онлайн-навчання з вакцинопрофілактики АЧС, що розпочинає Центр підвищення ефективності в тваринництві.
У всьому світі зростає визнання торгівлі м’ясом вакцинованих свиней. Україна може навчитися на світових прикладах, забезпечуючи як здоров’я тварин, так і захист свого експорту м’яса.
Природа вірусу АЧС із його складною генетичною структурою, безліччю штамів і здатністю швидко мутувати зробила розробку вакцини складним завданням.
Через складну природу генетичної структури вірусу АЧС, вчені десятиліттями намагалися виділити вакцинний штам, який був би безпечним, ефективним і який не призводив би до поширення модифікованого живого вірусу.
Останні досягнення в молекулярній біології та генній інженерії започаткували еру надії!
Україна, в числі перших країн, підписала угоду на реєстрацію і поширення першої вакцини проти АЧС виробництва AVAC Vietnam JSС. Запровадження ефективної вакцини проти АЧС значно посилило б захист національного поголів’я свиней України.
Саме тому ТОВ “Центр підвищення ефективності в тваринництві” проводить ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ онлайн-курс з основ вакцинопрофілактики африканської чуми свиней!
Тож 27 лютого 2024 року запрошуємо фахівців свиногосподарств відвідати Перший в Україні курс з вакцинопрофілактики АЧС, який складається з:
– 5 онлайн вебінарів по 45 хвилин кожен
– 5 швидких контрольних тестів
– Регулярний процес оцінювання знань
На курсі Ви отримаєте відповіді на питання:
– Які природні й неприродні механізми становлять рушійну силу АЧС?
– Чи можна протидіяти АЧС без знищення практично всіх ресурсів свинарства?
– Як для цього можна використати вакцинопрофілактику?
– Що таке вакцинація проти АЧС, її можливості і різновиди?
– Чому АЧС головна загроза промислового свинарства без вакцинопрофілактики?
– Як вакцинація проти АЧС стане ключовим інструментом викорінення АЧС в Україні?
Для кого курс:
– Керуючі, директори та власників свинокомплексів
– Лікарі ветеринарної медицини
– Технологи свинокомплексів
Більше подробиць та форма для реєстрації за посиланням: