Зміна локації Дня соєвого поля 2019!

0
Інформуємо, що у зв’язку з екстремальними посушливими погодними умовами, що склались цього року на Полтавщині, більшість сортів сої, які планувалось представити під час Дня Соєвого Поля в с. Гаркушинці Полтавської області 12 вересня 2019 року, були обмолочені раніше запланованої дати задля збереження належних результатів досліду.

 

Асоціація «Дунайська Соя» та агропромхолдинг «Астарта-Київ» прийняли рішення перенести місце проведення Дня Соєвого Поля 2019 з Полтавщини на Вінниччину, де в рамках досліду із вирощування сої в різних агро-кліматичних зонах було закладене аналогічне демо-поле*.

 

НОВЕ МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Дослідні поля ASTARTA Select, с. Кушелівка, Хмільницький р-н, Вінницька область
GPS координати: 49.652875, 27.943287 
49°39’10.4″N 27°56’35.8″E

*Цього року на дослідних полях ASTARTA Select на Полтавщині та Вінничині Асоціація «Дунайська Соя» разом із агропромхолдингом «Астарта-Київ» заклали експеримент із вирощування не-ГМ сої, який спрямований на те, щоб оцінити потенціал однакових сортів сої за різних географічних та погодно-кліматичних умов. В рамках обох дослідних посівів представлено 60 сортів найпоширеніших в Україні комерційних не-ГМ сортів сої.