Виробники соняшнику зможуть отримати знижки на фунгіциди Аканто Плюс® та Танос® при купівлі насіння Pioneer      

0

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience пропонує розумне рішення для українських виробників соняшнику – знижку до 15% на фунгіциди при купівлі насіння бренду Pioneer. 

Згідно з умовами акції за кожні 50 посівних одиниць насіння соняшнику Pioneer, які були придбані у період з 1 листопада 2019 року по 31 березня 2020 року включно, сільгоспвиробники отримають 6 тисяч гривень знижки на купівлю фунгіцидів Аканто Плюс® та/або Танос®. Розмір знижки не може бути більше, ніж 15% загальної вартості замовлення акційних фунгіцидів. Таким чином, щоб отримати знижку 6 тисяч гривень, потрібно замовити в офіційного дистриб’ютора компанії препарати Аканто Плюс® та/або Танос® на суму від 40 тисяч гривень. У такому випадку загальна вартість замовлення буде зменшена на 6 тисяч. Знижка такого номіналу надається за кожні придбані 50 посівних одиниць соняшнику Pioneer, отже, при купівлі 100 посівних одиниць знижка складатиме 12 тисяч гривень, і так далі; вартість замовлення акційних фунгіцидів теж має зростати у відповідній пропорції.

Акція «Розумне рішення» триває до 31 липня 2020 року включно. Учасниками акції не можуть бути ключові клієнти Corteva Agriscience, на співпрацю з якими поширюються спеціальні умови комерційних політик.

Детальну інформацію про акцію та офіційних дистриб’юторів, які беруть участь в акції, ви можете дізнатися у регіональних представників компанії.