Укрновини [agroexpert №2(91) 2016]

0

KWS будує насіннєвий завод в Україні

Компанія «КВС-Україна» розпочинає будівництво найсучаснішого комплексу з кондиціювання насіння у місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. Нові потужності в південно-західній частині країни дадуть змогу розширити наявні можливості, збільшать переваги для теперішніх і майбутніх партнерів у вирощуванні високоякісного насіння та стануть невід’ємним елементом постачання високоякісного насіння.

«Ідея будівництва нового заводу із кондиціювання насіння в Україні з’явилася давно. Але саме німецький виважений підхід, зважування всіх «за» та «проти», вибір ділянки та переговори із міською громадою забрали багато часу», – розповідає генеральний директор ТОВ «КВС-Україна» Олександр Федоров. – «Ми дуже вдячні міському голові Михайлу Сімашкевичу за те, що прийняв нас у цьому чарівному місті, а також за його допомогу та підтримку».

Завод потужністю 6 тис. т насіння на рік на першому етапі планують ввести в експлуатацію вже у вересні – жовтні цього року. Завод спроектовано за принципом модульного будівництва. За потреби розмір земельної ділянки забезпечує збільшення потужностей.

«Завод у Кам’янець-Подільському буде обладнано найсучаснішим обладнанням, що відповідає європейським нормам щодо обробки насіння та захисту навколишнього середовища. На заводі постійно працюватиме 30 робітників та близько 50 плануємо залучати в сезон», – повідомив Олександр Прус, начальник виробництва відділу насіння кукурудзи та олійних культур ТОВ «КВС-Україна».

  У південних областях пройдуть семінари по плодоовочівництву

На Півдні України продовжує свою активну діяльність Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) Асоціації MEDA (Канада). Головними завданнями проекту є: розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції; залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків із вищою дохідністю через ринкову консолідацію; поліпшення методів і технологій виробництва, а також сприяння розвитку взаємовідносин із постачальниками.

Інформаційною компанією «Інфоіндустрія» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і проекту UHBDP, буде організовано такі заходи:

23–24 червня 2016 р. – Виставка-конференція для фермерів «Сучасне тепличне господарство 2016». Місце проведення: м. Миколаїв.

04–05 серпня 2016 р. – Виставка-конференція для фермерів «Золоте гроно України 2016». Місце проведення: м. Запоріжжя.

25–26 серпня 2016 р. – Виставка-конференція для фермерів «Сучасне плодоовочівництво 2016». Місце проведення: м. Херсон.

06 жовтня 2016 р. – Виставка-конференція для фермерів «Фермерське підприємництво 2016». Місце проведення: м. Одеса.

 

На конференції обговорюватимуть питання якості насіння, основних принципів живлення та захисту рослин, проблеми сортування, сертифікації і збуту плодоовочевої продукції. Також підніматимуть актуальні теми щодо бізнесу та стратегії розвитку фермерського господарства. На виставках-конференціях усі учасники аграрного бізнесу зможуть представити свою продукцію.

Реєстрація та детальна інформація за тел.:+38 097 333 74 38 ; +38 067 536 91 39

e-mail:Infoindustria2015@ukr.net

http://euroagrochem.com/

«АгроТехніка» запрошує на семінари

 

IX спеціалізована виставка «АгроТехніка-2016», запрошує аграріїв із усієї України до Львова 2–4 березня 2016 р. на «Арена Львів».

Відвідувачів чекатиме новітня сільгосптехніка, обладнання, комплектуючі, запчастини, сервіс; обладнання для тваринництва та переробки біомаси; засоби захисту рослин, добрива, насіння; сучасні технології та проекти у сільському господарстві.

У рамках виставки організатори традиційно запрошують на професійні семінари. 

2 березня: «Інновації та підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва», Інститут сільського господарства Карпатського регіону, Львівський національний аграрний університет, Національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького; «Переведення теплогенеруючих агрегатів на біологічні види палива: технічні можливості та рішення, теоретичні розробки та практичний досвід», Львівська філія УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого; «Характеристика макро-, мікроелементів живлення та їх фізіологічне значення для рослин». Організатор – ТОВ «Мінераліс Україна».

3 березня: «Цукрова кукурудза крокує світом»: Круглий стіл на тему: «Придбання авто Volkswagen із фінансуванням, переваги та особливості для юридичних осіб»; «Використання комерційного транспорту в галузі сільського господарства»; «Інноваційні технології захисту рослин із використанням самохідних обприскувачів APACHE»; «Сучасні технології господарювання з використанням техніки і технологій фірми KÖCKERLING»;  «Спеціальні пропозиції фінансування аграрного сектору».

 

Детальна інформація про проект та план заходів на сайті: http://agt.expolviv.ua