У Мінагрополітики з’явився новий сайт

0

Новий сучасний сайт Міністерства 11 квітня було презентовано в.о Міністра аграрної політики та продовольства України Ольгою Трофімцевою під час неформальної зустрічі з представниками ЗМІ у столичному Музеї сиру.

Наразі новий сайт працює у тестовому режимі. Серед важливих нововведень: інструмент «Поле онлайн» для моніторингу оперативної інформації про польові роботи в розрізі областей та культур на будь-яку дату; 4 окремі сторінки з акцентом на найбільш запитувану інформацію («Як стати фермером», «Як отримати дотації», «Які вимоги до обігу харчової продукції», «Як експортувати»); доступні електронні послуги «Запит на публічну інформацію», «Звернення громадян», «Акредитація журналістів». На головній сторінці також доступні актуальні цифри щодо експорту зернових і цін на основні культури. Портал повністю оптимізовано для використання на смартфонах й планшетах.

Адреса оновленого сайту на період тестування: new.minagro.gov.ua, згодом сторінка стане доступною за традиційним посиланням minagro.gov.ua