У Дубаї стартувала World of Perishables

0

12 листопада в Дубаї розпочалася спеціалізована виставка для виробників плодоовочевої продукції World of Perishables, у якій беруть участь представники з 35 країн світу.

Українські виробники плодовочевої продукції представили свій стенд за підтримки  Української плодоовочевої асоціації (УПОА), Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Під час виставки УПОА організовує зустрічі українських виробників продукції плодоовочевої групи з найбільшими імпортерами, закупівельниками мереж супермаркетів і представниками компаній, що постачають до сегменту HoReCa.

Згідно зі слів представника УПОА Богдана Рибалка, усі вони охоче проводять переговори щодо потенційного ділового співробітництва з українськими постачальниками.

“Під час торгової місії ми відзначаємо не тільки пожвавлений інтерес байєрів з ОАЕ до української продукції, але й продуктивні перемовини з представниками, зокрема, турецького та японського бізнесу. Крім того, українські виробники, за результатами першого дня роботи World of Perishables виявили бажання детальніше вивчити питання продажів на гуртовому ринку плодоовочевої продукції ОАЕ, а також роботи на локальних ринках”, – зазначає пан Богдан.

Серед учасників торгової місії бачимо провідні компанії українського плодоовочевого ринку – “Володимирські сади”, “Сади Дніпра”, “ФрутЛогістик”, “Нікдарія”, “UАBerry”.

За матеріалом UkraineFood.org