ТОП-5 новинок AGROEXPO-2017

0

Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO, яка пройде з 20 по 23 вересня в Кропивницькому (Кіровограді), як і раніше готова дивувати новинками. Що чекає відвідувачів виставки в цьому році?

№1. Більше площі – більше техніки

Найбільша виставка України AGROEXPO в цьому році розширила експозиційні площі, як відкриті, так і в критому павільйоні. Таким чином, на сьогоднішній день загальна виставкова площа склала 100 000 кв.м

1

 

№2. Виставка будівельної техніки та матеріалів “БудЕкспо”

Новинкою AGROEXPO цього року стане виставка “БудЕкспо”. На виставці розмістяться всі новинки ринку будівельних технологій та матеріалів: будівельна техніка, проектування, капітальне будівництво, фасади, покрівля, ізоляція, будівельні конструкції.

2

 

 

№3. Конкурсний показ племінних тварин

Новинкою AGROEXPO в минулому році стала виставка тваринництва. У цьому році на виставці відбудеться конкурсний показ племінної великої, овець, кіз і коней. До складу журі увійдуть провідні експерти з Австрії та Нідерландів.

3

 

№4. Ще більше брендів на виставці “Автоленд”

Виставка новинок від українських автосалонів “Автоленд” “переїде” в критий павільйон і збільшить свою площу до 5 000 кв.м. На виставці будуть представлені такі бренди, як Lexus, Mercedes, Volkswagen, Hyundai, Peugeot, Opel, Toyota і багато інших.

4

 

№5. “Богатирські ігри” на AGROEXPO

Команда українських стронгменів під керівництвом Василя Вірастюка проведе майстер-клас із силових вправ, в тому числі і з перетягування різних типів сільськогосподарської техніки. Кожен бажаючий також матиме шанс випробувати свої сили і позмагатися з богатирями.

5

Нагадаємо, в минулому році загальна площа експозицій AGROEXPO склала 88 300 кв.м. У ній взяли участь 470 профільних компаній і відвідало 20 700 осіб.