Сівалка Fendt MOMENTUM – новий рівень удосконаленої точності

0

Компанія AGСO презентувала нову сівалку точного висіву Fendt MOMENTUM.

Вона призначена для сівби насіння таких культур, як кукурудза, соняшник та соя на робочій швидкості до 16 км/год. Також її можна пристосувати для дрібнішого насіння, такого як пшоно, пшениця та цукрові буряки.

Сівалка представлена у двох конфігураціях: Fendt MOMENTUM 16 має 16 рядів та раму шириною 12 метрів і Fendt MOMENTUM 24 оснащена 24 рядками та рамою шириною 18 метрів. Для обох машин ширина міжрядь становить 70 см, об’єм зернових баків становить 4,581 літрів, а об’єм опційного бака для рідких добрив дорівнює 3,785 літрів.

Дозування насіння здійснюється вакуумним дозатором vSet з точністю до 99,5% і зменшує пропуски або двійники. Електродвигун дозатору vDrive гарантує оптимальний висів і відстань між насінням навіть на поворотах, незалежно від типу насіння. Гнучка рама забезпечує, аби кожна окрема висіваюча секція була в ідеальному положенні для розміщення насіння. Автоматична система притискного зусилля DeltaForce регулює тиск на висіваючу секцію залежно від умов грунту і швидкості руху.

Термінал 20/20 забезпечує чіткий огляд та аналіз даних, зокрема глибину сівби, точність розміщення насіння та внесення добрив. Термінал використовує технології посекційного внесення (SectionControl) та внесення змінних норм (VariableRateControl).

Сівалку точного висіву представлять на виставці AGRO у Києві та заходах CropTour Fendt MOMENTUM. Замовити сівалку в Україні можна буде починаючи з липня 2020 року.