Сільськогосподарська робототехніка: з цим варто мати справу

0

Як об’єднати експертів із сільськогосподарської робототехніки з усього світу, враховуючи нинішню ситуацію з пандемією? Для цього GOFAR (асоціація, що організовує Міжнародний форум сільськогосподарської робототехніки FIRA) запускає віртуальну версію свого щорічного заходу, із 8 по 10 грудня 2020 року.

FIRA 2020 надасть міжнародним учасникам доступ у режимі реального часу до спікерів, екскурсійних стендів та взаємодії з експонентами й іншими учасниками, а отже, стане соціальною мережею для сільськогосподарської робототехніки.

Цей 3-денний новий формат поєднує інновації та якісний досвід роботи в інтернеті для сектору, який відіграє ключову роль у вирішенні поточних екологічних, економічних і соціальних проблем.

FIRA 2020 віртуально розширює сферу можливостей

З початку існування заходу виробники роботів, агропродовольчі компанії й інші представники агробізнесу, дослідники та інвестори з усього світу зустрічаються в Тулузі під час Міжнародного форуму сільськогосподарської робототехніки FIRA.

Сільськогосподарська робототехніка: з цим варто мати справу

Для свого 5-го виходу, через пандемію COVID-19, FIRA стає віртуальним заходом і прагне зібрати понад 3000 учасників по всьому світу з 8 по 10 грудня (порівняно з 850 учасниками в 2019 році для його «живої» версії). Ця віртуалізація сприятиме чудовій нагоді для галузі підвищити свою привабливість і  запропонувати всім професіоналам сільськогосподарської робототехніки, де б вони не були, можливість взяти участь у цій новій події аграрного світу.

Конференції та круглі столи будуть доступні в режимі онлайн і «на вимогу», щойно вони будуть завершені, щоб дозволити учасникам з усього світу уникати обмежень часових поясів.

Що стосується стендів, вони будуть доступні та надаватимуть можливість переглядати відео, брошури й фотографії учасників, а також спілкуватися з ними за допомогою чату чи відео.

Друге видання Наукової майстерні RobAgri також є частиною програми. Воно відбудеться у спеціальній кімнаті, де будуть представлені презентації технічних та науково-дослідних проєктів із оглядом їхніх постерів.

Цього року всі виробники роботів проводитимуть демонстрації в реальних умовах, в прямому ефірі та ексклюзивно на FIRA.

Збирання врожаю, управління добробутом тварин, прополювання, виявлення хвороб, автономні платформи, збір даних… – це ті програми, для яких вже впроваджені роботизовані рішення.

Після презентацій заплановані дебати між фермерами, які використовують робототехнічні рішення для власного господарства.

Сільськогосподарська робототехніка: з цим варто мати справу

FIRA представляє унікальну можливість ділитися знаннями, досліджувати нову співпрацю та разом розглядати умови, що дають змогу інтегрувати інноваційні роботизовані рішення в сільськогосподарський процес, тим самим зменшуючи ризики для здоров’я, виробництва продуктів харчування та навколишнього середовища.