Що зміниться в роботі Держгеокадастру?

0

Кабінет міністрів України вніс зміни в роботу Державної служби геодезії, картографії та кадастру з 29 березня 2020 року. 

Про це повідомляє agronews.ua з посиланням на «Урядовий портал».

Відповідні поправки внесені до постанови КМУ «Про внесення змін і визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» (№1141).

Тож від 29 березня вводяться такі зміни:

  1. Документація із землеустрою надходить до Державного фонду в електронній формі у вигляді затверджених схем, проектів, робочих проектів або технічної документації.
  2. Передача копій матеріалів виконаних робіт надається розробником через електронний портал Держгеокадастру за заявою в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису сертифікованого інженера-землевпорядника, відповідального за якість робіт із землеустрою.
  3. З моменту надходження матеріалів виконаних робіт Держгеокадастр і його територіальні органи протягом трьох робочих днів в електронній формі вносять їх у системи електронного документообігу Держгеокадастру.
  4. Документація із землеустрою, яка надійшла до Державного фонду, підлягає обліку за її видами й ведеться в системі електронного документообігу Держгеокадастру.
  5. Наявні матеріали Державного фонду в електронній формі підлягають оприлюдненню на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.
  6. У разі відсутності матеріалів Державного фонду в електронній формі такі матеріали перетворюються в електронну форму і надаються на безоплатній основі органам державної влади, органам місцевого самоврядування, юридичним і фізичним особам в електронній формі за заявою в письмовій або електронній формі протягом 10 робочих днів з дня реєстрації такої заяви.