Ринок аграрної техніки в Україні: тренди і прогнози 2019-2020

0

17 квітня Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» за підтримки AgroGeneration провела прес-сніданок «Ринок с/г техніки: тренди і прогнози 2019-2020». Головним питанням заходу була оцінка ситуації на ринку сільськогосподарської техніки, прогнозування стану ринку на нинішній і наступні роки, а також питання, які виникають при постачанні в Україну техніки іноземних виробників.

На заході були присутні керівники та провідні фахівці лідерів ринку, зокрема компаній New Holland, CASE IH, CLAAS, корпорації AGCO Corporation, а також холдингу AgroGeneration. Під час роботи заходу спікери обговорили поточний стан ринку с/г техніки: продажі у сезоні 2018 та прогнози на 2019-2020 роки, тренди на українському ринку й запити аграріїв, відповідність машин сучасним технологіям у рослинництві, розбудову дилерської мережі та надання сервісних послуг, особливості роботи на українському ринку.

Під час дискусій не обійшли й питання сертифікації техніки, яка на сьогодні дещо ускладнена бюрократичними процедурами, і потребує чимало часу та коштів. Також говорили про підходи щодо комплектування господарств різних форм власності новими машинами, забезпечення господарств висококваліфікованими механізаторськими кадрами, перехід до альтернативних джерел енергії тощо.

Власкор.