Новий причіпний культиватор від компанії PÖTTINGER

0

Новий модельний ряд культиваторів TERRIA від компанії PÖTTINGER пропонує нові рішення в сегменті причіпних культиваторів і буде доступний у листопаді 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Дана машина з робочою шириною від 4,0 до 6,0 м, а також 3-х та 4-х балковими варіантами має широкі можливості використання – від поверхневого обробітку стерні до глибокого розпушування.

Робочі лапи причіпного культиватора TERRIA розміщені симетрично вздовж тягової лінії, що дозволяє отримати надійне входження в ґрунт, стабільну роботу без бокового зміщення та оптимальний ефект перемішування. Для забезпечення постійного потоку ґрунту навіть при великій кількості соломи та пожнивних решток причіпний культиватор TERRIA має велику висоту рами. Глибина обробітку може варіюватися від 5 до 35 сантиметрів.

Також для захисту від перевантажень та каміння компанія PÖTTINGER оптимізувала систему NONSTOP. До механічного елемента NOVA додали гідравлічну версію з регульованою силою спрацювання. Обидві системи гарантують максимальну амплітуду відхиляння робочих органів та захищають раму.

Агресивність лап може бути адаптованою до необхідного робочого процесу, використовуючи два варіанти налаштування, які забезпечатьть універсальність для поверхневого підрізання або інтенсивного перемішування.

Щоб забезпечити мінімально можливий радіус повороту, колеса були вбудовані в робочу зону. У залежності від робочої ширини, машина оснащена 2-колісним або 4-колісним шасі.

Компанія PÖTTINGER пропонує причіпний культиватор TERRIA з повним гідравлічним регулюванням глибини. Великі копіювальні колеса та коток тримають машину на заданій робочій глибині. Дишло обладнане гідравлічним циліндром, який забезпечує копіювання контурів поля в напрямку руху. Крім того, циліндр дишла може мати ефект посилення тяги за допомогою кліпсів і переносити власну вагу культиватора на задню вісь трактора.

Для надійного вирівнювання PÖTTINGER пропонує сферичні диски, що не потребують обслуговування та розташовані парами, і за допомогою котка ведуться в глибину. Це означає, що окреме налаштування дисків при зміні робочої глибини не потрібне. Широка програма котків, що складається з ріжучо-ущільнюючого, гумового та Tandem CONOROLL котків, забезпечує ідеальне зворотне ущільнення.