Менше 20 днів залишилось до кінця реєстрації на участь у конкурсі “Кращий молодий агроном 2020”

0

Подати заявку на участь у конкурсі “Кращий молодий агроном 2020” можна до кінця травня цього року. 

Учасниками можуть бути молоді агрономи, які вже кілька років працюють на виробництві, агрономи-дослідники, співробітники агрономічних служби та студенти випускних курсів агрономічних факультетів українських агровишів.

Для подання заявки слід заповнити реєстраційну форму.

Також на сторінці конкурсу у Facebook доступна кнопка для миттєвої реєстрації учасників. Крім того, там можна дізнатися про новини та життя конкурсу.

Після заповнення формуляра учасники протягом доби отримують на електронну пошту підтвердження про участь. По закінченню терміну реєстрації конкурсантам буде відправлено подальші інструкції щодо участі.

Нагадуємо, що всі учасники змагатимуться за звання кращого молодого агронома України в чотирьох номінаціях: “Селекція та Насінництво”, “Захист рослин”, “Агрохімія та Грунтознавство”, “Плодоовочівництво”.

Також уже другий рік поспіль буде визначено учасника з найкращими знаннями по соївництву (спецвідзнака “Кращий молодий агроном. Соя”), а всі дівчата-учасниці, крім участі у загальному конкурсі, автоматично змагатимуться між собою (спецвідзнака “Кращий молодиа агроном. Агроледі”).

Загальний конкурс включає дві частини: Польова БОРНЯ 2020 (в онлайн форматі, орієнтовно в середині липня) та теоретичні змагання (серпень-початок жовтня).

Переможців буде визначено та оголошено в жовтні цього року. Найкращі у номінаціях отримають сертифікати на професійно-ознайомчі подорожі до Австрії та Бельгії, а кращі у спецвідзнаках – окремі подарунки.