KWS готує молодих спеціалістів

0

 

3 серпня стартувала програма стажування у KWS в Айнбеку за участі 43 молодих людей (26 чоловіків та 17 жінок), більшість із яких працюватиме в Айнбеку, а інші також у Вольде, Зелігенштадті та Кляйн Ванцлебені.

Про це повідомляє прес-служба KWS.

“Спочатку на стажерів чекає ознайомчий тиждень. Програма цього тижня включає в себе знайомство з культурою та цінностями компанії, тренінги з інформаційних технологій і екскурсію по підприємству. Окрім взаємодії з тренерами-фахівцями, новачки також отримують своїх «buddies» – стажерів другого року навчання, які виступають в ролі своєрідних наставників, щоб полегшити новим колегам процес приєднання до компанії” – йдеться в повідомленні.

На відміну від попередніх років, KWS тепер розподіляє нових стажерів на чотири невеликі групи за спеціалізацією.

«Ми з нетерпінням чекаємо зацікавлених і талановитих стажерів. Як одна з найбільших компаній на півдні Нижньої Саксонії, що пропонує навчання, ми дуже серйозно ставимося до своєї відповідальності. Для нас важливо запропонувати випускникам шкіл з регіону хороші кар’єрні перспективи» – підкреслив координатор з навчання в KWS Івонн Кнаак-Швайс.

KWS проводить навчання з комерційних, виробничо-технічних і наукових спеціальностей, а також пропонує комбіновані курси навчання (з практикою на підприємстві) в галузі ділового адміністрування, інформатики та прикладної інформатики в економіці.Подати заявку на навчання в серпні 2021 року можна вже зараз.

Детальна інформація на сайті: www.kws.de/karriere.