Компанія AgriLab представила інноваційний навчальний проект AgriStart

0

Аграрний сектор – одна з провідних галузей економіки України. Але сьогодні він відчуває гострий дефіцит у кваліфікованих кадрах, а вітчизняна система освіти, через недостатнє фінансове забезпечення і відсутність реформ, не здатна самотужки впоратися з цією проблемою. Для вирішення цього стратегічно важливо завдання для розвитку агросектору країни, компанія AgriLab спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБіП) створила навчально-практичний агропроект «Agristart». Його презентація, а разом і відкриття лабораторії інновацій, відбулось у стінах закладу сьогодні, 22 травня.

2

Захід розпочав ректор Національного університету біоресурсів та природокористування України Станіслав Ніколаєнко. Він наголосив, що у часи четвертої промислової революції співпраця бізнесу і науки просто необхідна. І добре, що є такі компанії, які це розуміють.

У рамках проекту передбачено комплекс практичних семінарів, науково-дослідних проектів з вивчення ефективності елементів точного землеробства, практичних майстер-класів з провідними експертами агровиробництва, грантів на стажування за кордоном, практикумів та багато іншого. Окрім того, до послуг студентів та викладачів – сучасне обладнання та новітні технології: портативні лабораторії, сенсорні монітори, безпілотні літальні апарати, пробовідбірники ґрунту та інше.

Ярослав Бойко, СЕО компанії AgriLab, ініціатор створення проекту зазначив: «Сьогодні в рослинництві використання сучасного науково-технологічного підходу стає трендом світового агробізнесу. Агрокомпанії, які роблять ставку на використання інновацій і, зокрема, точного землеробства, не тільки підвищують виробництво в умовах дорогих ресурсів, але й покращують його ефективність. Для впровадження і супроводу цих технологій, потрібні фахівці з відповідною кваліфікацією та практичними навиками. Сьогодні у цій сфері відчувається гострий дефіцит таких фахівців – інженерів, агрономів, агрохіміків. Інвестиції Агрілаб в проект Агрістарт та інноваційну лабораторію – це підвищення технологічності та ефективності аграрного сектору України».

Довідка: Компанія AgriLab розробляє і впроваджує комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу, має успішний практичний досвід у системному впровадженні елементів точного землеробства та входить у п’ятірку найінноваційніших агрокомпаній України згідно рейтингу Forbes 2016 року. У складі компанії – експерти з США, Канади, Європи, України.