ІнтерАГРО 2020: як світові агробренди працюють в умовах карантину

0

До 13-ої міжнародної виставки сільськогосподарської техніки «ІнтерАГРО 2020» майже півроку. Очікувана подія відбудеться восени 26-29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.
Наша команда вже активно готується до масштабної агроподії. Часи не прості, але ми з оптимізмом рухаємось вперед, ведемо комунікацію з компаніями, готуємо цікаву, корисну та спеціалізовану програму.
Ми з цікавістю спостерігаємо за діяльністю наших постійних учасників в період світової пандемії коронавірусу. І зробили висновок: компанії продовжуть працювати, готуватися до посівної та знаходять шляхи для презентації аграріям новинок техніки.
Так, для прикладу, компанія New Holland Agriculture, не дивлячись на карантин і кризу, розпочала весняно-польові роботи. На разі 56 новеньких тракторів New Holland поїхали працювати на полях ІМК.
Компанія KUHN-Україна також плідно працює та вже встигла презентувати новий самохідний обприскувач KUHN STRONGER, який призначений для обробок рослин на всіх фазах росту будь-якими видами засобів захисту рослин, внесення добрив, мікродобрив, десикації.
Успішно проходять демонстрації техніки компанії BEDNAR Україна. Одночасно з початком активних весняно-польових робіт в Україні на поля вийшли й агрегати бренду. Компанія і далі продовжує активну роботу для аграріїв, забезпечуючи їх технікою та запчастинами, необхідними для посівної і не тільки. Хоча не приховують, що в такий період дещо обмежили свої подорожі і активну виїзну діяльність.
Також не зупиняє виробництво компанія AMAZONE. Нещодавно вона розширила асортимент продукції фронтальним баком FT 1502. Особливістю FT 1502 є 100% інтеграція фронтального бака у навісний обприскувач за допомогою електронної системи управління рівнем наповнення FlowControl на терміналі ISOBUS.
Компанія Väderstad Україна прийняла рішення не залишатися осторонь і як учасники Української біржі благодійності у рамках програми «Захистимо Україну від COVID-19» виділили 100 000 гривень на закупівлю засобів захисту для закладів первинної медицини Жашківського та Ставищанського районів.
Maschio-Gaspardo Україна під час пандемії зберігає позитивний настрій і працює в звичному режимі, вживаючи необхідні заходи щодо запобігання виникненню та розширенню COVID-19. А також, компанія готується до посівної і робить все залежне, щоб вона стартувала успішно.
Завод Berthoud продовжує свою роботу: і виробництво, і логістика, як обприскувачів, так і запасних частин, функціонують. Навіть в Італії на дезінфекцію вулиць вийшов BERTHOUD FRUCTAIR з іншими сільськогосподарськими обприскувачами.
Компанія LEMKEN продовжує працювати у звичному для себе режимі. Навіть більше для того, щоб гарантувати безупинне виробництво продуктів харчування, в компанії створили внутрішню робочу групу для протидії поширенню коронавірусу COVID-19 з самого початку спалаху пандемії. Команда щодня оцінює ситуацію та, відповідно, адаптує умови діяльності компанії. Це дозволяє максимально обмежити поширення вірусу і одночасно підтримувати ділові операції. Також, незважаючи на ситуацію, компанія LEMKEN продовжує сіяти та демонструвати нові сіялки точного висіву Azurit 9, які оснащені інноваційною технологією DeltaRow.
Продовжує працювати з посиленими заходами профілактики й «Завод Кобзаренка». Наразі він виготовляє техніку тільки під клієнта за попереднім замовленням. Нещодавно компанія презентувала розкидач мінеральних добрив з електронною системою, яка забезпечує точне та рівномірне внесення.
Нагадуємо, що «ІнтерАГРО» відбувається один раз на два роки та є законодавцем аграрних трендів на ринку України. Переконані, що оцінити всі новинки від наших учасників у Вас буде можливість на виставці «ІнтерАГРО 2020» вже 26-29 жовтня 2020 року.

Оптимізму всім! Бережіть себе та близьких!