Чистий прибуток агрохолдингу KSG Agro в першому півріччі 2019 р. зріс в 4,6 рази

0

Чистий прибуток агрохолдингу KSG Agro в першому півріччі 2019 р. зріс в 4,6 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2018 р. Про це повідомила прес-служба KSG Agro.

Чистий прибуток агрохолдингу KSG Agro в першому півріччі 2019 р зріс в 4,6 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року та склав 5,5 млн. дол.

У перші 6 місяців 2019 р динамічно росли і інші ключові показники агрохолдингу. Так, операційний прибуток в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зріс на 16% – до 1 млн. 340 тис. дол., а валовий прибуток збільшився в 4,5 рази до 5 млн. 480 тис. дол.

На тлі зростання ключових фінансових показників кредитні зобов’язання агрохолдингу, що існували на 31 грудня 2018 р., скоротилися з 44,3 млн. дол. – до 31,8 млн. дол. на дату випуску цієї фінансової звітності.

«На рівень чистого прибутку в першій половині 2019 р позитивно вплинуло скорочення боргового навантаження» – коментує фінансові результати холдингу глава Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Нагадаємо, що KSG Agro в поточному році підписав договір про реструктуризацію заборгованості перед німецьким виробником техніки для відгодівлі свиней компанією Big Dutchman. Виходячи з цієї угоди, борг KSG Agro перед цією компанією було зменшено до 1,03 млн. євро (з 4,8 млн. євро), а потім був повністю погашений в липні 2019 року.

Після звітного періоду, в липні 2019 р агрохолдинг KSG Agro також підписав договір про реструктуризацію кредитних зобов’язань перед німецьким LBBW банком. Угода стосувалося позики від 2012 р., за якою заборгованість KSG Agro становила 8,5 млн. євро. Відповідно до договору про реструктуризацію, KSG Agro зобов’язаний повернути 33% непогашеної суми, включаючи відсотки, що в цілому становить 3,2 млн. євро, в той час як інша частина боргу списується.

«Для нас успішна реструктуризація заборгованості означає вивільнення оборотних коштів, що, в свою чергу, дозволить нам реалізовувати нові проекти, як в сфері рослинництва, так і в свинарстві. Крім того, подальша реструктуризація боргу залишається однією з наших стратегічних цілей, яку ми завершимо до кінця нинішнього року», – зазначив Сергій Касьянов.

ДОСЬЄ

KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.