Агротехсоюз відкрив новий центральний офіс під Києвом.

0

25 травня в с. Путрівка Васильківський р-ну, Київської обл., поблизу траси Київ – Одеса, святково відкрили новий центральний офіс компанії АГРОТЕХСОЮЗ, офіційного дилера «CLAAS», «LEMKEN», «HORSCH», «GERINGHOFF» і «VALLEY».

1

Побудований в стислі терміни, менш ніж за 15 місяців, сучасний комплекс складається з офісних приміщень, ремонтної майстерні загальною площею 3000 м2.  

 

Головний митець та архітектор цього проекту, директор ТОВ «АГРОТЕХСОЮЗ» Іван Дергалюк згадав як 15 березня минулого року звели паркан, через місяць почали будівництво, прийняли незліченну кількість перевіряльників, без електроенергії півроку працювали на генераторі й таки збудували чудовий новий офіс.

«Ми зазвичай не ріжемо стрічки, а вручаємо символічний ключ від будівлі”, – зазначив під час святкової промови пан Дергалюк і викликав на сцену ключових менеджерів компанії.

Привітали колектив “Агротехсоюзу” представники місцевої влади: Іван Турчак, заступник голови київської обладміністрації, Владислав Одинець, голова Васильківської держадміністрації, голова Васильківської райради Наталя Баласинович.

Прозвучали вітання й від партнерів: генеральний директор “Лемкен Україна” Артем Калашник і радник генерального директора “Хорш Україна” Олена Андрієва побажали нових звершень.

Агротехсоюз” має 20-ти річну історію, з 1997 року це був перший офіційний дилер концерну CLAAS в Україні. Нині представляють CLAAS в Чернігівській, Сумській і Харківській областях. За «HORSCH» відповідають в Чернігівській, Сумській і Полтавській областях.

Представництва розташовані в Одеській та Черкаській областях. Компанія має власні сервісні центри з відповідним обладнанням для проведення тривалих та складних ремонтів в Київській, Чернігівській, Сумській областях. У 2018 році планують розвивати Харківський сервісний центр. У решті областей орендують приміщення, де знаходяться виставкові майданчики, склади запасних частин.

Оскільки велику кількість техніки ремонтують в полі або в майстерні мають службу мобільного сервісу, яка налічує понад 30 спеціально обладнаних автомобілів. На складах мають понад 10000 найменувань запчастин, щоб