AgriLab впроваджує новий сервіс – GPS-моніторинг техніки і контроль палива

0

Компанія AgriLab розпочала впровадження нової послуги – GPS-моніторинг техніки і контроль палива.Розробляючи алгоритм даної послуги, фахівці компанії враховували власний виробничий досвід, а також потреби агропідприємств, зокрема – щодо технічної підтримки, термінів налаштування, вирішення різноманітних завдань.

«Системи GPS-моніторингу техніки і контролю палива – ефективний інструмент управління ресурсами і контролю якості виконання технологічних операцій, які довели свою дієвість не лише у сфері логістики, а й в агровиробництві – розповідає Олег Москаленко, керівник проекту. Не секрет, що нецільове використання сільськогосподарської техніки – «злив» палива, «ліві» підробітки водіїв – проблема, яка зустрічається чи не в кожному підприємстві. Враховуючи теперішні ціни на пальне, вартість ремонту техніки, який, звичайно ж, доводиться проводити частіше, а також оплату робочого часу водіїв, трактористів, комбайнерів, які насправді працювали не на полі підприємства, а допомагали куму, брату чи сусіду, то сума збитків виходить вражаюча!»

За допомогою системи GPS-моніторингу можна об’єктивно розрахувати об’єм виконаних робіт, щоденно отримувати оперативні звіти (в розрізі кожної одиниці техніки і кожного поля), контролювати дотримання швидкісного режиму і якості технологічних операцій. За допомогою смартфону можна забезпечити 100% контроль використання техніки в режиміon-line – керівник буде отримувати SMS – повідомлення чи лист на електронну пошту про перевищення швидкості, простої, зливи палива та інші  події. Це дозволить не лише оптимізувати транспортну логістику, а й суттєво заощадити ПММ, ТМЦ і – час.

Компанія AgriLab проводить монтаж GPS-трекерів на всі види техніки, датчиків палива, в т.ч. зчитувачів з CAN-шини транспортного засобу (обороти, навантаження двигуна, витрата палива, рівень паливав баку, температура двигуна і т.п.), ідентифікаторів водіїв і причіпного обладнання, систем контролю паливозаправників і АЗС, а також пропонує організацію роботи диспетчерської підприємств замовників і послуги власних диспетчерів.

«Налаштування системи GPS-моніторингу проходить доволі швидко. Технічні засоби і сервіси підбираються конкретно для вирішення тих чи інших завдань, які ставить замовник. Наприклад, якщо ви хочете знати, з яким сааме причіпним агрегатом працює трактор, ми можемо встановити ідентифікатор безпосередньо на цей агрегат», – зауважив Олег Москаленко.

Досвід підприємств, які вже впровадили GPS-моніторинг техніки свідчить, що впровадження система GPS-моніторингу окупається протягом одного сезону, а ефект від неї буде відчуватися протягом багатьох років – і у збільшенні ефективності використання ресурсів, і в підвищенні дисциплінованості у колективі, і в продовженні термінів експлуатації техніки.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here