Сільськогосподарська робототехніка: з цим варто мати справу

0

Як об’єднати експертів із сільськогосподарської робототехніки з усього світу, враховуючи нинішню ситуацію з пандемією? Для цього GOFAR (асоціація, що організовує Міжнародний форум сільськогосподарської робототехніки FIRA) запускає віртуальну версію свого щорічного заходу, із 8 по 10 грудня 2020 року.

FIRA 2020 надасть міжнародним учасникам доступ у режимі реального часу до спікерів, екскурсійних стендів та взаємодії з експонентами й іншими учасниками, а отже, стане соціальною мережею для сільськогосподарської робототехніки.

Цей 3-денний новий формат поєднує інновації та якісний досвід роботи в інтернеті для сектору, який відіграє ключову роль у вирішенні поточних екологічних, економічних і соціальних проблем.

FIRA 2020 віртуально розширює сферу можливостей

З початку існування заходу виробники роботів, агропродовольчі компанії й інші представники агробізнесу, дослідники та інвестори з усього світу зустрічаються в Тулузі під час Міжнародного форуму сільськогосподарської робототехніки FIRA.

Для свого 5-го виходу, через пандемію COVID-19, FIRA стає віртуальним заходом і прагне зібрати понад 3000 учасників по всьому світу з 8 по 10 грудня (порівняно з 850 учасниками в 2019 році для його «живої» версії). Ця віртуалізація сприятиме чудовій нагоді для галузі підвищити свою привабливість і  запропонувати всім професіоналам сільськогосподарської робототехніки, де б вони не були, можливість взяти участь у цій новій події аграрного світу.

Конференції та круглі столи будуть доступні в режимі онлайн і «на вимогу», щойно вони будуть завершені, щоб дозволити учасникам з усього світу уникати обмежень часових поясів.

Що стосується стендів, вони будуть доступні та надаватимуть можливість переглядати відео, брошури й фотографії учасників, а також спілкуватися з ними за допомогою чату чи відео.

Друге видання Наукової майстерні RobAgri також є частиною програми. Воно відбудеться у спеціальній кімнаті, де будуть представлені презентації технічних та науково-дослідних проєктів із оглядом їхніх постерів.

Цього року всі виробники роботів проводитимуть демонстрації в реальних умовах, в прямому ефірі та ексклюзивно на FIRA.

Збирання врожаю, управління добробутом тварин, прополювання, виявлення хвороб, автономні платформи, збір даних… – це ті програми, для яких вже впроваджені роботизовані рішення.

Після презентацій заплановані дебати між фермерами, які використовують робототехнічні рішення для власного господарства.

FIRA представляє унікальну можливість ділитися знаннями, досліджувати нову співпрацю та разом розглядати умови, що дають змогу інтегрувати інноваційні роботизовані рішення в сільськогосподарський процес, тим самим зменшуючи ризики для здоров’я, виробництва продуктів харчування та навколишнього середовища.