Компанії New Holland Agriculture та MacDon Industries Ltd. стали партнерами

0

Компанія New Holland Agriculture інформує про початок стратегічного партнерства з компанією MacDon Industries, Ltd., провідним виробником жаток для комбайнів.

За умовами цієї угоди, компанія MacDon пропонуватиме повну лінійку стрічкових жаток під спільним брендом через глобальну дилерську мережу New Holland по всьому світі, за винятком південноамериканського регіону. Ці жатки з’являться в продажу до сезону 2023 року.

“Відтоді, як у 1975 році компанія New Holland представила свій комбайн з інноваційною двороторною молотаркою Twin Rotor®, наш бренд завжди фокусувався на забезпеченні високої якості зерна та мінімальних втрат урожаю для наших клієнтів”, повідомив Карло Ламбро, бренд-президент компанії New Holland Agriculture. “Поєднуючи всі переваги провідної модельної лінійки комбайнів і дилерської мережі New Holland із професійним досвідом компанії MacDon у виробництві зернових жаток зі стрічковим транспортером та іншої техніки, ми прагнемо створити для наших дилерів та клієнтів найкращий на ринку пакет рішень для збирання врожаю”.

Нові стрічкові жатки під спільним брендом доповнять широкий асортимент жаток для комбайнів New Holland. Одночасно з цим продовжуватиметься виробництво зернових жаток Varifeed™ і жаток CornMaster™ для збирання кукурудзи, що дозволить бренду забезпечити кожного свого клієнта найкращим для нього рішенням.

Ларс Скйолдагер Соренсен [Lars Skjoldager Sørensen], керівник відділу збиральної техніки, прокоментував це так:

«Компанії New Holland і MacDon зарекомендували себе як лідери, кожна у своєму сегменті техніки для збирання врожаю. Поєднання досвіду обох брендів відкриє потенціал для значного підвищення ефективності роботи наших клієнтів та зниження їх експлуатаційних витрат. Це партнерство створює найкращі перспективи для обох брендів, наших дилерів та, що найважливіше, наших клієнтів».

Компанія MacDon, штаб-квартира якої знаходиться в Манітобі, Канада, вже понад 70 років займається виробництвом високопродуктивного обладнання для збирання врожаю. New Holland і MacDon поділяють прагнення допомагати сільськогосподарським виробникам і підрядникам вирощувати та збирати врожай максимально ефективно, щоб забезпечити світ продовольством. Компанія MacDon продовжить виробництво та дистрибуцію повної лінійки своїх стрічкових жаток для комбайнів під брендом MacDon серед своїх дилерів та клієнтів усіх основних брендів комбайнів.