ФАО запрошує талановиту молодь

0

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) запрошує талановиту молодь з новаторським мисленням та ентузіазмом, допомагати у подоланні голоду в світі. 

Про це повідомляє прес-служба ФАО.

7 жовтня під час проведення віртуального ярмарку вакансій ФАО представила нові можливості для працевлаштування молодих фахівців та студентів.

У межах Програми молодих фахівців в регіоні Європи та Центральної Азії представлено дві вакансії, які дозволять молодим випускникам отримати цінний професійний досвід, а також познайомитися з діяльністю в галузі міжнародного співробітництва, застосовуючи свої спеціалізовані технічні навички для боротьби з голодом у світі.

«Стажисти та молоді фахівці, які володіють знаннями в галузі цифрового сільського господарства або стійкості до зміни клімату та стихійних лих, можуть подавати заявки на отримання розрахованих на два роки посад у Регіональному представництві ФАО в Європі та Центральній Азії, розташованому в Будапешті, Угорщина, – додав керівник адміністративного відділу ФАО Стефано Бонецці. – Ми вважаємо, що кожен може зіграти свою роль у викоріненні голоду, і ми не зможемо досягти цієї мети без допомоги молоді та молодих талантів».

Під час проведення віртуального ярмарку вакансій зареєстровані відвідувачі могли ознайомитись з діяльністю ФАО у Європі та Центральній Азії – великому та різноманітному регіоні, що тягнеться від Лісабона до Владивостока і від Полярного кола до гір Паміру в Центральній Азії – та поспілкуватись з фахівцем представництва по підбору кадрів та іншими співробітниками.

«Фахівець з питань стійкості до зміни клімату та стихійних лих, а також спеціаліст з питань цифрового сільського господарства будуть відігравати ключову роль у перетворенні продовольчих систем регіону для забезпечення їхньої більшої стійкості та розв’язання проблем регіону у сфері продовольства та сільського господарства», – сказав Стефано Бонецці.