Чорноморський банк торгівлі та розвитку профінанасував 48 українських проектів

0

Наразі Чорноморським банком торгівлі та розвитку схвалено 53 інвестиційні проекти в Україні на загальну суму в 842,7 млн євро. З них вже здійснено фінансування за 48-и  в розмірі 776,2 млн євро, що підтверджує статус України як активного учасника міжнародних економічних відносин.

Про це зазначив заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка під час 138-го засідання Ради директорів Чорноморського банку торгівлі та розвитку (ЧБТР) та 14-го Спеціального засідання Ради Керуючих ЧБТР, повідомляє прес-служба Мінекономіки.

«Україна зацікавлена у посиленні торговельно-економічних зв’язків та є надійним партнером для реалізації широкого спектру фінансових проектів. Зокрема,  фінансування від Чорноморського банку торгівлі та розвитку отримали такі сфери економіки, як споживчий сектор, фінансові установи, промисловість, комунальний сектор, телекомунікаційні послуги, енергетика, сировина тощо. Ми націлені на подальше розширення взаємовигідної співпраці нашими міжнародними партнерами», – прокоментував Тарас Качка.

Так, у ході 138-го засідання Ради директорів ЧБТР було поінформовано про операції банку станом на кінець серпня 2021 року, розглянуто нові проекти банку та зміни до існуючих. Крім того, учасники здійснили піврічний огляд бюджету 2021 року та інших фінансових питань банку.

На 14-му Спеціальному засіданні Ради Керуючих ЧБТР було оглянуто стан справ ЧБТР за результатами першого півріччя 2021 року та затверджено Стратегію внеску капіталу і технічних параметрів підписки на капітал. Крім того, в рамках заходу відбувся Круглий стіл з регіонального економічного розвитку.