Українські виробники молочки можуть експортувати свою продукцію до Аргентини

0
Bottle of milk, glass and cheese over wooden background.

Українські виробники молока та молочних продуктів отримали можливість експортувати свою продукцію до Аргентини.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«Для налагодження експорту до Аргентини українські виробники молока та молочних продуктів великої рогатої худоби і буйволів мають пройти акредитацію при Національній службі здоров’я тварин та якості харчових продуктів Аргентини (SENASA). Аргентинська сторона дозволила в умовах пандемії COVID-19 проводити акредитацію виробничих потужностей українських підприємств дистанційно, з подальшою фізичною інспекцією виробництв після нормалізації епідемічної ситуації та відновлення міжнародного авіасполучення», — йдеться в повідомленні.

Голови Держпродспоживслужби Владислава Магалецька зазначила, що відкриття ринку Аргентини для українського молока та молочних продуктів є важливим кроком у напрямку посилення торговельних зв’язків між країнами.

«Ми вже працюємо з Аргентиною: погоджено форму ветеринарного сертифікату для експорту до Аргентини колагену та желатину, виготовленого зі шкір жуйних тварин. Натомість, з Аргентини до України імпортується м’ясо птиці, риба та морепродукти, свіже м’ясо свійської великої рогатої худоби. Відкриття ринку для експорту молока та молочних продуктів дозволить розширити нашу співпрацю та створити нові можливості для українських виробників», — сказала вона.