Три ключові речі для відновлення економіки

0

Наразі Уряд опрацьовує підготовлену експертним середовищем економічну стратегію НЕС-2030, яка передбачає не тільки план економічного відновлення після коронакризи, а й пріоритети  розвитку країни на найближчі 10 років.

Про це повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, передає прес-служба МЕРТ.

“Наша головна мета – створити умови для підвищення ділової активності бізнесу. Для цього необхідно забезпечити ключові 3 речі: доступ до фінансів, доступ до ринків, розумне регулювання та інфраструктура підтримки. Ці три кроки стануть рецептом для відновлення економіки України”, –  зазначив Ігор Петрашко.
Він додав, що проєкт Національної економічної стратегії до 2030 року наразі детально обговорюється з бізнесом та експертами. Основними напрямками розвитку економіки має стати:
  • зростання ефективності та конкурентоспроможності української промисловості;

  • посиленням експорту, відкриття нових ринків;

  • розвиток підприємництва та інновацій;

  • створення сприятливих умов для інвесторів.

“Це має бути стратегія не для Уряду чи парламенту, а стратегія для людей та підприємств. Сьогодні ми розробляємо фундаментальні заходи, що дозволять перейти від ситуації перманентних криз  до сталого економічного зростання та  ввійти достойно у співпрацю з ЄС і нашими торговими партнерами”,- підсумував міністр.