Обговорено посилення двосторонньої співпраці України та Канади

0

16 грудня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко провів телефонну розмову з Міністром малого бізнесу, просування експорту та міжнародної торгівлі Канади пані Мері Інг, у ході якої співрозмовники обговорили ключові питання торговельно-економічного співробітництва двох країн.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

«За останні роки нашим країнам вдалося значно поглибити міжурядову економічну та політичну співпрацю. Україна зацікавлена в подальшому розширенні співробітництва у торгівлі, інвестиційних проєктах та інших економічних напрямах. Потужним стимулом для посилення економічної співпраці є імплементація положень Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою», – зазначив Ігор Петрашко.

Він підтвердив готовність України продовжувати спільну роботу з розширення Угоди у сферах транскордонної торгівлі послугами, фінансових послуг, інвестицій, телекомунікацій та ін.

Сторони також обговорили питання реформування СОТ. Український міністр подякував за запрошення щодо приєднання України до Оттавської групи з метою реформування СОТ. Україна налаштована конструктивно співпрацювати з Оттавською групою для зміцнення, вдосконалення та розвитку багатосторонньої системи, яка б могла і в подальшому відігравати важливу роль у формуванні правил світової економіки.